Pasowanie na przedszkolaka

Pierwszą i najważniejszą uroczystością przedszkolną jest Pasowanie Na Przedszkolaka. 7 grudnia dzieci z grupy 3 – latków stały się prawdziwymi przedszkolakami. W obecności pani dyrektor recytowały wierszyki, śpiewały znane piosenki oraz pokazały zdolności taneczne przy piosence „Dalej w tany”. Po występach pani dyrektor, Małgorzata Orłowska, za pomocą czarodziejskiej kredki dokonała aktu pasowania. Każdy przedszkolak otrzymał dyplom, medal oraz drobny upominek. Rodzice przygotowali dla dzieci niespodziankę w postaci słodkiego poczęstunku.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych najmłodszych, dzielnych przedszkolaków. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content