Choinka w przedszkolu

14. grudnia 2023r. poczuliśmy magię zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Tego dnia nasze przedszkole odwiedzili niezwykli goście: Święty Mikołaj wraz z żoną-panią Mikołajową (grupa artystyczna Agnes z Ciechanowa). Pomimo braku białego puchu przybyli na czas. Dzieci oprócz zabaw tanecznych uczestniczyły w różnych konkurencjach. Dźwięki skocznej muzyki porywały wszystkich do wspólnego świętowania. Nie zabrakło oczywiście pysznego poczęstunku przygotowanego przez Rodziców. Najważniejsze jednak było spotkanie ze Świętym Mikołajem, który wszystkie dzieci w swoich salach obdarował wspaniałym prezentami. Cieszymy się, że Święty Mikołaj o nas pamiętał i czekamy na jego wizytę w przyszłym roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content