Piknik rodzinny

Piknik rodzinny

„Bawimy się na wesoło” 

Dnia 05.06.2024r. w naszym przedszkolu odbył się piknik rodzinny, na którym pojawiło się mnóstwo gości. Przedszkolaki w barwnych strojach prezentowały umiejętności wokalne oraz taneczne. Występy dzieci bardzo podobały się publiczności, która nie szczędziła gromkich braw. Podczas pikniku przedszkolaki korzystały z dmuchańców, brały udział w zabawach muzyczno-ruchowych prowadzonych przez animatorkę „Agnes-Art”. Ponadto każdy mógł zrobić sobie tatuaż, pomalować twarz, czy zapleść warkoczyk. Wielkim zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa. Wszystkim gościom zapewniliśmy kącik smakosza, dzięki czemu nikt nie wyszedł głodny z pikniku.

Dyrektor Samorządowego Przedszkola pani Małgorzata Orłowska, Rada Pedagogiczna i pracownicy serdecznie dziękują wszystkim rodzicom oraz sponsorom za pomoc w organizacji naszego pikniku. Dziękujemy Żuromińskiemu Centrum Kultury za oprawę muzyczną oraz nagłośnienie. Składamy również podziękowanie wszystkim gościom, którzy tak licznie przybyli do naszego przedszkola oraz korzystali z oferty przygotowanej przez piknikowe stoiska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content