Pożegnanie przedszkola

20 czerwca 2024r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość pożegnania przedszkolaków z grupy 5/6 i 6-latków. Były wiersze, piosenki, tańce, które kończyły się wielkim aplauzem. Starszaki dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne oraz recytatorskie. Po występach głos zabrała Pani dyrektor, Małgorzata Orłowska, która życzyła dzieciom udanych wakacji, samych sukcesów w szkole, uśmiechu na co dzień i nowych przyjaźni.
Pani dyrektor oraz wychowawczynie podziękowały rodzicom za współpracę, zaangażowanie na rzecz przedszkola. W następnej części spotkania nastąpiło wręczenie dyplomów ukończenia przedszkola. Skończył się okres przyjaźni, wspólnych zabaw i spotkań. Dzieci z maluszków stały się samodzielnymi i odważnymi starszakami pełnymi pomysłów, ciekawymi świata. Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuścili nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content