Dnia 30.04.2026r. sześciolatki z naszego przedszkola odwiedziły Izbę Pamięci w Zespole Szkół Techniczno-Zawodowych im. Jana Pawła II w Żurominie. Dzieci miały okazję zobaczyć stare kroniki, zdjęcia oraz pamiątki związane z historią szkoły. Wycieczka wzbudziła duże zainteresowanie wśród przedszkolaków – z ciekawością słuchały opowieści i zadawały pytania. Było to wartościowe doświadczenie rozwijające wiedzę o najbliższym środowisku i tradycjach lokalnych. Serdecznie dziękujemy Panu Marcinowi Krasińskiemu za oprowadzenie dzieci po Izbie Pamięci oraz za ciekawe opowieści o zgromadzonych eksponatach i historii szkoły.
30 kwietnia, 2026